Muhammet Eren
Muhammet Eren

Radyo ve Tv Camiasının vazgeçilmez isimlerinden olan ve halen Lale Gül Tv ve TGRT Fm’de yayın hayatını sürdüren Muhammet Eren referandum şarkısı yaparak Güçlü Türkiye İçin “Evet” dedi.

Muhammet Eren Kimdir?

18 Mayıs 1986 Yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Hafızlığını Babası Merhum Abdülkadir Eren Hoca Efendi’nin yanında yaptı. Radyo Programcılığı hayatına eski adıyla Vitamin Fm (Bayram Fm)’de başladı. 1 Adet Kur’an Tilaveti albümü ve 1 adet ezgi albümü yaptı. Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde sunumlar yapan Muhammet Eren Tv ve Radyo Programlarıyla dikkatleri üstüne çekmeyi başardı. Bir çok kez ödüle layık görülen Muhammet Eren evli ve 3 çocuk babasıdır. Halen LaleGül Tv ve TGRT Radyoda da programlar yapmaya devam etmektedir.

16 Nisan Referandum Şarkısı

16 Nisan’da gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi için referandum yapılacak olan ülkemizde bir çok yerel ve ulusal ses sanatçısı şarkılar besteledi. Bu işe ekol olabilecek adamların başında elbette Uğur IŞILAK geliyor. O tam bir idol. Ve bir çok sanatçı da 16 Nisan Referandumu için şarkılar besteledi. Muhammet Eren’de yapmış ol

Referandum Neden bu kadar Önemli?

Referandum neden bu kadr önemli olduğunu anlayabilmek için önce 20 yıllık siyaseti ele almak gerekiyor. Sivri dilli yazarımızın kaleme aldığı makaleyi şiddetle tavsiye ediyorum. Siyaset Oyunları makalemizi okumak için tıklayın.

Artık Türkiye’nin darbe Anayasası’ndan çıkarak kendi Anayasası’nı yapabilmesi gerekmekte. Çünkü güçlü Türkiye olabilmek ve bölge de sözümüzün geçebilmesi için bu husus çok önemli.

Muhammet Eren Referandum ile ilgili şunları söyledi;

  • Ülkemizin ve milletimizin selameti için Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemine Evet demeliyiz. Zira bu vatanı bizlere emanet eden kahraman Şüheda’ya torunlarının tekrar dirilişi başlattığını bilmesi gerek. Bu vatana sahip çıkmaz isek bugün Suriye ve Irak nasıl durumdaysa bizimde o hale gelme durumumuz var. İslam dünyasına baktığınızda bir bölünmüşlük var. Bu bölünmüşlüğü İslam Birliğine çevirmemiz gerekiyor. Aksi taktirde ecdadın yüzüne Mahşer-i Kübra’da bakamayız. Biz bu ümmetin ayakta duran son kalesiyiz. İnşallah bu referandum ile de tüm dünya müslümanlarının ümidi olacağımıza inancımız tam. 15 Temmuz’da bizi bir nehire atıp kurtulmak istediler ancak hata ettiler. Şimdi 16 Nisan’da hesaplaşacağız inşAllah.

Muhammet Eren‘in Seçim Şarkısı

https://www.youtube.com/watch?v=Gp2ug3GoFKw&t=59s