tılsımlı yılan

Hem iyi bir koruyucu hemde çelişkilerin hayvanı olarak adlandırılır yılan. Çağlar boyunca insanlar yılandan hep korkmuş ve uzak durmuşlardır. Bir çok define, büyü vs gibi şeylerde de yılan figürü kullanılmış. Yılan adeta bir tılsımın parçası gibi sayılabilmektedir. Gerçi binlerce yıldır yılan bir tılsım işareti olarak kullanılmıştır. Yılan şeklinde yapılmış yüzükler ve bilezikler bizlere tılsımlı yılan işaretini göstermektedir. Antik çağlara ait takılarda tılsımlı yılan figürü kullanılarak hem takı sanatını hemde tılsımlarını günümüze taşımışlardır. Bazı antik dönemlerde yılan adeta ölümsüzlüğü sembolize eder.  Birde definecilikle uğraşanların çoğunun da bildiği taşlara oymalı tılsımlı yılan figürleri vardır. Bu figürlerin genel amacı tılsımın ne kadar etkili ve insana tesir edebilecek güçte olduğunu göstermektedir. Birbirine sarılmış yılan figürlerine çok dikkat etmek gerekmektedir.

Tılsımlı Yılan İşaretinin Çözümü

Tılsımlı yılana ait olan gömüyü almak açıkçası o kadar kolay değildir. Adı üzerindedir tılsımlı yılan. İşin ehli hocaları bulmanız lazım. Ancak piyasada o kadar çok sahte hoca var ki bu işte güven meselesi ortaya çıkıyor. Peki hoca desteği alamıyorsak ne yapacağız. İşte böyle durumlarda bizi koruyacak süreleri ezberleyip bolbol okumalıyız. Bunların dışında aptalca yöntemler kullanmaya çalışarak başınıza iş açmayın.

Tılsımlı yılan işaretlerinin içinde gömüsü en kolay alınabilir durumda olan öpüşen yılan figürüdür diyebilirim. Ancak şunu unutmayın ki her yılan figürlü bir definenin mutlaka tılsımı vardır. Size edebileceğim diğer bir tavsiye de yanınızda itikadı bozuk adamlar varsa tılsım ilk onların başına üşüşür. Korkutma,sallatantı işaretlerin yer değiştirmesi gibi durumlarda o kişilerden mutlaka kurtulu ki sizin dengenizi bozmasın.

Cinlerin çoğu bu tarz gömüleri sahiplenirler ve onları size vermek istemezler. O yüzden çok dikkatli olun hatta hiç bulaşmayın diyebilirim. Sonuçta hepimiz can taşıyoruz üç kuruş için bütün hayatımızı riske atmamalıyız.

Son söz olarak da define avcılarının tılsımlı yılan figürü gibi bir sürü define işareti var ancak işin acemisi olan arkadaşlar asla bulaşmasınlar ki neticeleri ağır olur. Hırs ve ihtiraslar insanın en büyük düşmanı olduğunu unutmayın arkadaşlar. Bu arada ben şu işaretin anlamını biliyorum diyen varsa yukarıda ki hikaye gönder menüsünden bilgilerini bizimle paylaşabilirler.