1. Ana Sayfa
  2. Komplo Teorileri

Yeni Küçük Coo mu Geliyor? Ocak 2023’e Dikkat!!!

Yeni Küçük Coo mu Geliyor? Ocak 2023’e Dikkat!!!
0

Yeni Küçük Coo mu Geliyor geliyor? Diye sordum çünkü kuvvetle muhtemel yaklaşıyor yaklaşmakta olan. Sinir oluyorum bu tarz durumlara ama bir kaç seferdir karşıma bununla ilgili bir kaç video araştırması yaptım. Gerçekten de yeni bir plandemi deliyor. Plandemi diyorum çünkü siz onun hangi anlama geldiğini çok iyi biliyorsunuz.

Hiç kimse kimse kusura bakmasın. Malum hastalık yüzünden milletin de ülkelerinde içine ettiler. Ancak hesaplayamadıkları bir husus var ki o da bu hastalığın tesirinin çabuk geçmesiydi. Her anlamda ülkelerin kapanması ekonomik dar boğaza girilmesi vs. Adamların derdi Yeni Dünya Düzeni‘ni kurmak idi. İlk adımlarını attılar. Kısmen de başarılı oldular.

Bazı kelimeleri dikkatle seçmem gerekiyor. Çünkü Google algoritması beni engelleyebilecek şekilde gelişmiş. (Bende kendimi nimetten sanıyorum ya neyse 🙂 ). Siz benim hangi rahatsızlıkdan bahsettiğimi biliyorsunuz. Hadi ona bir isim verelim. “Küçük Coo” olsun. Aslında çince bir isim versek daha iyi olurdu ama neyse.

Küçük Coo nedir? Tanıyalım…

Öncelikle Çin dolaylarında çıkan bu Coo’lar tüm dünyayı sardı ve hayatı felç etti. Hatta Kâbe bile ziyarete kapandı. Abowww. Müthiş mevzudan bahsediyorum. Neyse. Şimdilerde ufak ufak duymaya başladık yine. Küçük Coo‘lar yeni bir tür ile ortaya çıkacak diyorlar. Tabi bunların bir çoğu komplo teorisinden ibaret ancak dikkate almakta fayda olduğunu düşünüyorum. Çünkü benim bir tezim var ki bunlar bir şeyleri planladıklarında mutlaka önce filmini çekerler sonra da gerçekleştirirler.

Neyse dünya eski Küçük Coo‘nun etkisinden kurtulmuştu ki yenisini hazırlıyorlar. Hemde baya etkili bir biçimde. Geçenlerde Çinde bir kadına sokak ortasında değişik bir test yaptılar ki buralarda söyleyemiyorum. Acayip değişik bir test yaptılar. Bizim eski Küçük Coo için yapılan test ağızdan yapılıyordu. Ancak bu test mâbâddan yapıldı. Sözüm ona Kadın Haklarını savunan şerrolar dünyanın gözü önünde bu işi yaptılar. Tıpkı eski Küçük Coo ilk çıktığı dönemlerde insanların sokaklarda delirircesine kameraların önünde öldüğü gibi.

Bu Küçük Coo’lar Neden Hep Çin’de Çıkıyor?

Cevabı çok açık değil mi? Dünya’nın en kalabalık nüfusuna sahip olan ülkesi olması sebebiyle… Hem diktatörlük ile yönetiliyor hem de şiddeti meşru sayacak uygulamalara sahip. Tabi bir de şeytanın aklı Çin’i resmen pilot bölge ilan etmiş durumda. Bu müptezelellerin tek amacı bizleri köle yapıp kendi iradelerinde yaşatmak. Köle olmayı istemeyeni de ölüm ile terbiye ediyorlar.

Geriye dönüp şöyle bir hafıza yoklaması yapalım. Hepimiz hayat pahalılığından bahsediyoruz. Küçük Coo çıkmadan önce en lüks araba için maksimum 100.000₺ para öderken şimdi 5 milyondan bahsediliyor. Herkesin sevdiği ve bindiği araba olan Şahin bile 60.000 ₺ ‘ye çıkmış durumda. Ortalama bir araba alacağım deseniz 400.000₺’den başlıyor fiyatlar.

Yani orta gelirli bir kişi artık bir araba alamayacak kadar fakir. Zaten adamların istediği şey de tam olarak bu ya. Parasız olsun bana çalışsın ben ne dersem onu yapsın.

Kıymetli dostlar ağzıma gelen bir sürü şey var ama siz benim yerime saydırırsınız. Neyse size bir video paylaşayım da ne demek istediğimi daha net anlayın. İyi seyirler…

Bu yazı www.gizemlidunyam.com Sitesine Aittir. Kaynak Gösterilmeden Başka Sitelerde Yayınlamak Yasaktır.

Yorum Yap