1. Anasayfa
  2. Ufolar

12000 Yıllık Gizemli Dropa Taşları

12000 Yıllık Gizemli Dropa Taşları
Dropa Taşları
0

Dropa Taşları hakkında internette kısa bir araştıma yaptım. Zira ufo ve uzaylı mevzularına karşı aşırı bir ilgim var. İddaaya göre bu gizemli dropa taşları tam 12 bin yıllık. Ancak güvenilir kaynakları bulmak oldukça zor. Hatta Wikipedia‘da bile bulamadım. Koskoca internetin dev bilgi arşivinde yok arkadaş.

Çinli bir profesör 1938 yılında Çin ve Tibet arasında yaptığı bir keşifte Baian Kara Ula’nın dağ mağaralarında bir çok hücre görünümünde mezar keşfetti. Yapılan keşifte iskeletlerin sanki farklı bir tür insan modeli olduğu görünüyordu. İskeletlerin şekillerine bakıldığında boyları 1.30 cm, kafa tasları ise biraz daha fazla gelişmiş gibiydi.

Tabi bunlara ek olarak diğer bilim adamlarının yaptıkları keşiflerde vardı. Girdikleri yerdeki mağaranın iç duvarlarında garip çizim ve şekiller bulunmaktaydı. Bunlara ek olarak güneşi ve ayı tabi ki dünyayı resmettikleri görüldü.

Yukarıda gördüğünüz resimde çizilmiş figürlere bakıldığında insan eliyle yapılmış olduğu çok net belli olmakta. Eski çağlarda insanlar figürler ile bir şeyleri yazardı. Yazının gelişip alfabeye dönmesi günümüzden tam 5000 yıl öncesi olduğu iddaası, bulunan bu taşlardan dolayı kafa karıştırdı.

Dropa Taşları ‘nı Kim Yazdı?

Açıkçası bu soruya doğru yanıt vermek epey zor görünmekte. Bir çok kişinin ortak görüşüne göre 12 bin yıl önce uzaydan gelen bir takım varlıkların bu diskleri bıraktıkları yönde.

1995 yılında Çin’de yer alan bir habere göre Baian-Kara-Ula dağlarının doğu sınırında bulunan bir eyalette 120 kişilik bir kabile keşfedilmiş. Boyları 1,15 cm den uzun olmayan bu kabilede ki şahıslardan bazılarının boyu sadece 63 cm. Bu muazzam keşif sayesinde uzaydan gelen bazı varlıkların, var olduğuna dair kanıtlar da güçlenmiş oldu.

Bütün insanlık Dropa Taşları ‘nın hikayesinde ki gibi Uzaylıların var olup olmadığına dair derin bir merak içinde bulunuyor. Araştırıp öğrenmek güzel şey. Ancak doğru bilgiye ulaşmak daha da önemlidir.

YouTube üzerinden yaptığım araştırmada en net bilgileri İlhan Yılmam abimizin YouTube kanalında buldum. Kendisine vermiş olduğu eşsiz bilgi için çok teşekkür ediyorum.

Bu yazı www.gizemlidunyam.com Sitesine Aittir. Kaynak Gösterilmeden Başka Sitelerde Yayınlamak Yasaktır.

İlginizi Çekebilir
nazi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir