1. Anasayfa
  2. Komplo Teorileri

Ya Coronavirüs Bir Yalansa?

Ya Coronavirüs Bir Yalansa?
Coronavirüs
0

Coronavirüs  yada diğer adıyla COVID-19 denilen ve ülkemizde Mart ayından itibaren vakaların görüldüğü bu pandemidir. Asıl soru ise şu; Ya Coronavirüs bir yalandan ibaretse?

Bu çok iddaalı yada çok ilginç bir soru oldu değil mi?

Aslında mevzuya bodoslama dalmak istiyorum. Fakat bu süreçte kafa karıştıracak o kadar çok şey var ki neyi nasıl anlatsam ne şekilde konuşsam bilemiyorum. Komplo teorisyenlerine göre bu coronavirus  bir laboratuvar ortamında üretildiği söylemekte. Yapısı incelendiğinde iki farklı virüsü bir araya getirilerek yeni bir tür oluşturduğu birçok araştırmacı tarafından kabul edilmekte.

Coronavirüs ile alakalı yüzlerce makale yazıldı. Bazı bilim adamlarına göre maske takmak çok yanlış olmasına rağmen kimi bilim adamlarına ve Türkiye Cumhuriyeti’ndeki bilim kuruluna göre ise maskesiz sokağa çıkmanın salgında insanları zor durumda bıraktığı yönde görüş belirtmişlerdir.

Şimdi bu noktadan itibaren neye nasıl inanalım. Bilim adamları bile bu hususta çok farklı görüş belirtmişler iken biz ne halt yiyeceğiz. Dünya üzerinde bu kadar büyük bir salgın hastalık ile  karşı karşıyayız.  Benim babaannem 85 yaşlarında.  O bile bu yaşına kadar bu kadar büyük bir salgın hastalıkla karşılaşmamış. Tabii ki burada salgın hastalık demek ne kadar doğrudur açıkçası bilemiyorum. Çünkü bir doktor arkadaşımızın anlatmış olduğu şeyler açıkçası beni hem hayrete düşürdü hem de çok korkuttu.

Coronavirüs denen şey bir yalandan ibaretse?

Doktor arkadaşımızın anlattığına göre aslında coronavirus diye bir hastalık yok. Bu sözü söylediği zaman benim de aklıma ilk gelen şey sizlerin de olduğu gibi “Mademki coronavirus gibi bir salgın yok o zaman bu kadar insan neden öldüler.”

Bu soru gerçekten de herkesin sorması gerektiği bir soru. Sadece ülkemizde bile bu yüzden 5000’in  üzerinde insan öldü.  Arkadaşımızı dikkatle dinlediğim zaman gerçekten dehşete düştüm. 

Coronavirüs yok ne demek? 

Aslında bu pandeminin amacı insanları yeni dijital dünyaya hazırlamak arkadaşım olduğunu söyledi doktor arkadaşım. Dünyayı yeniden dizayn etmek isteyen karanlık güçlerin insanları korku ve panik ile bir otokontrole almaya çalıştılar. Amaçlarına bakıldığı zaman ise insanlara dijital bir kimlik ya da başka bir deyişle dijital bir çip takarak insanların tamamını köleleştirmek. Sizin anlayacağınız kendilerine köle yapmak. 

Tıbbi açıdan bakıldığında vücudumuzdaki en hassas organlarımızdan birinin dil olduğunu söylüyor. Bir örnek verecek olursak kalp krizi geçiren bir insanın dil altı hapı alarak kalp krizini yavaşlatarak durdurduğunu biliyoruz. Coronavirüs denen testlerin yapılabilmesi için ilk alınacak olan örnekler dil ve burundan alınıyor. Yıllar Boyunca GDO lu ürünler ile beslenmiş olan bir kişi coronavirüs testi için dilimize sürtülen çubukta olabilecek bir maddenin, vücutta bulunan bir mekanizmayı tetikleyebileceği düşünülebilir. Aslında herhangi bir hastalığı olmayan bir insan bu dakikadan sonra koronavirüslü olarak karşımıza çıkıyor. Vücudunda ki bağışıklık sistemi bu virüse karşı herhangi bir yabancılık çekmediği için vücutta gelişmesine izin veriyor. Yani sizin anlayacağınız her şey daha önceden planlanmış ve zamanı geldiğinde de bir bir planlar devreye giriyor.

Bu iddaalar çok ütopik

Evet gerçekten de öyle. Ancak bu soruyu da sormak gerekli. Çünkü sorgulanmayan bir teoriyi yada tezi bilim diye insanlara yutturamayız. Çünkü ortada o kadar çok kirli bilgi dolaşıyor ki… Mesela başka bir soru sorayım.

ABD’nin en fazla vakaların ve ölümlerin olduğu ülke olarak düşünecek olursak şu anki yaşanan iç karışıklıkta hastalık tamamen unutulmuş ve konuşulmaz hale geldi. Gösterilere katılan insanların böyle bir pandemiden haberleri mi yok? Yoksa bu halk Coronavirüs diye bir şey olmadığını öğrendi de o yüzden mi sokaklara çıktı? Bu sorular bizim kafamızı hep bulandırdı.

Açıkçası şunu net bir şekilde ifade etmeliyim ki İlluminati yada Yeni Dünya Düzenini kurmaya çalışanlar yeni bir oyunun peşinde olduğu bir gerçek. Ve bu oyun dünyayı kaosa sokacağı resmen belli. Sadece bununla kalsa iyi. Daha neler göreceğiz bilmiyorum ve inanın bu husustan hiç memnun değilim.

Hasılı sizin anlayacağınız aşı karmaşasının olduğu bir zaman diliminde bizlere düşen tedbirli davranmak. Neler olup bittiğini birlikte göreceğiz.

Bu yazı www.gizemlidunyam.com Sitesine Aittir. Kaynak Gösterilmeden Başka Sitelerde Yayınlamak Yasaktır.

 

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir