1. Anasayfa
  2. Komplo Teorileri

Barnabas İncili Hakkında Bilinmeyenler

Barnabas İncili Hakkında Bilinmeyenler
0

Barnabas İncili hakkında Ünlü Web Sitelerinden Wikipedia “16. Yüzyılın son kısmında müslüman bir bakış açısıyla yazılmış ve gerçeği yansıtmayan bir incil” olarak ifade edilmiştir. Aslında bütün Hristiyan âleminin en çok korktuğu şeydir Barnabas İncili. Yukarıda yazılan ifadeler de tam olarak bu korkunun eseri olduğunu net bir şekilde ortaya koymakta.

Barnabas İncili gerçekleri ortaya çıkardığında bütün dünyada güya üzerine güneş batmayan imparatorluk diye atfedilen sistem bütünüyle çökmüş olacak. Çünkü Barnabas İncili son peygamber olan Hz. Muhammed Mustafa S.A.V’i müjdeleyen bir kitap. Hal böyle olunca ve günümüzde ki Yeni Dünya Düzeni denilen sistemin tekeline çomak sokulmuş oluyor. Yani bu incil net bir şekilde insanlara anlatılırsa anlayacaklar ki son peygamber Hz. Muhammed Mustafa S.A.V.

Barnabas İncili Neden Saklanıyor

Aslında saklanıyor dememiz ne kadar uygun olur bu tartışılır. Belki de kıyamete yakın ortaya çıkarılarak insanların hidayetine vesile olması için kulolanılacak. Ancak şu bir gerçek ki halen devam eden sömürü düzeni sonunda tamamane bitecek. Zira herkes gerçekleri öğrenmeye başladığında akın akın müslüman olacaktır.

Bu incilin saklanmasında yada ortaya çıkarılmamasında ki maksatlardan bir diğeri ise kötü ellere geçerse tamamen yok edilebilme düşüncesidir. Zira az öncede bahsettiğim Tapınakçılar veya Masonlar kendilerince kurdukları bu düzende sömürü düzeninin devam etmesi için ellerinden geleni yapıyorlar.

Peki Türkler Bu İşin Neresinde

Tam ortasında desek amiyane bir tabir olmaz zira 2000 yılında ele geçirildiği iddaa edilen bu incil halen sır gibi saklanıyor.

Mersin Tarsus’taki Kazıda Diğer Bir Nüsha mı?

Uzun bir zaman Mersinde yapılan gizemli bir kazı hakkında ortaya atılan ve en güçlü iddaalardan biri Barnabas İncili’nin diğer bir nüshası olabileceğidir. Mersin Tarsus’taki gizemli kazı ile ilgili yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Bu incili gören esrarengiz bir şekilde ya ortadan kayboluyor yada kaza süsü ile öldürülüyor. Mesela bu incilin bir nüshası israil cumhurbaşkanının torunu Rabin’dedir. Bu incili okuduktan sonra müslüman olmuş ve bir müddet sonra ise tamamen etkisiz hale getirilmiştir.

Yine hepimizin malumu Muhsin Yazıcıoğlu helikopter kazasında şehit olmuştu. Ona yakın arkadaş olanlardan  birileri bu incili kendisine göstermiş ve 1 hafta sonra o malum kaza(bence suikast) gerçekleşmişti.

İşte Barnabas İncili ‘nin hikayesi böyle. Bu hususta aklıma gelmişken ben sadece bazı gerçekleri anlatma telaşı içinde yazdım bu yazımı. İncilin tarihi hakkında vs. de bir yazı değildir. Herkesin gerçekleri bilmeye hakkı vardır görüşündeyim.

Bu yazı www.gizemlidunyam.com Sitesine Aittir. Kaynak Gösterilmeden Başka Sitelerde Yayınlamak Yasaktır.

 

 

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir