1. Anasayfa
  2. Netflix
Trendlerdeki Yazı

Netflix Dizi ve Filmleri Hakkında

Netflix Dizi ve Filmleri Hakkında
Netflix Dizi ve Filmleri
0

Netflix Dizi ve Filmleri hakkında ki bu yazımızda Netflix ile ilgili kısa bilgilendirmelere yer vereceğiz.

Netflix Ne Zaman Kuruldu?

Vikipedi verilerine göre Netflix 29 Ağustos 1997 tarihinde kurulmuş bir video sitesidir. Detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Netflix Dizi ve Filmleri Neden Çok Önemli?

Bu sorunun cevabını daha detaylı anlayabilmek için mutlaka bir kaç yapıtını incelemek zorundayız. Özellikle yabancı film ve dizi sektörünün genelinde bizim tapınakçılar diye bahsettiğimiz kişiler yer alıyor. Dünyayı Yönettiğini zanneden ailelerin insanları manüpile çalışmalarından bir ayağı da medya. Medya’nın en önemli alt kategorisi durumdunda da Dizi ve Filmler var.

Çağımız teknoloji çağı ve bu çağda gün geçtikçe ayrı bir gizemli karşı karşıya kalmaktayız. Özellikle bilim kurgu filmlerinin temel amacı bilinçaltı sübliminal mesajlarla insanlara yön vermekteler. Hiç şüphe yok ki bu sübliminal mesajların en iyi verilebileceği yer kesinlikle Dizi ve Filmlerdir.

Hadi gelin bir hafıza yoklayalım. Polat Alemdar desem hemen Kurtlar Vadisi dersiniz değil mi? İşte hayatımızda iz bırakan bu dizi karakterini izleyen her bir kişi ona karşı özenti duyar hale geliyor. Yada Yamaç desem Çukur dizisi gözlerinizin önüne geliyor. Hasılı kitlelerin beynini uyuşturarak belli bir amaç için kurgulanan dizi ve filmler aslında bizi modern kölelik diye adlandırabileceğim bir yere sürüklüyor.

İyi Tamam da bu anlattıklarının Netflix Dizi ve Filmleri ile ne alakası var?

İşte tam bu noktada günümüz film ve dizi alışkanlıklarının değişmesi ve pandemi şartları nedeniyle dijital medyaya yöneldik. Özellikle pandemi döneminin başından itibaren Virüs Dizileri ve Filmleri izledik.

En başta da Ölümcül Deney 1,2,3,4,5 serisini baştan sona izledik. Bir yandanda pandemi ile alakalı bazı yazarlar bu pandeminin aslında bir “PLANDEMİ” olduğunu ve üst akıl diye nitelendirilen, bizim ona tapınakçı sistem diye anlattığımız kişilerin bu salgını planlı ve kasıtlı olarak ortaya atıldığını Tv kanallarından izledik. Hatta sitemizde “Korona Virüs Labaratuar’da mı üretildi?” diye bir yazı paylaşmıştık.

Ardından da Bilim Kurgu Dizi ve Filmlerini izlemeye başladık. “Uzaydan Gelen Fırtına” isimli film için, Elon Musk tarafından uzaya gönderilen uyduların aslında bu filmde anlatıldığını gördük. Tabi konumuz Netflix Dizi ve Filmleri içinden seçtiğimiz yapıtları ve bunlar hakkında kısa özet değil. Esas olan şey bu film ve dizilerin aslında bizi yavaş yavaş yeni bir dünyaya hazırlıyor olmasıdır. 

Netflix bu yapıtlarıyla bir çok filmin ve dizinin içinde sübliminal mesajlar vermekte. Bunlarda tamamen Deccaliyet Sistemi için hazırlanmış yapımlar. Sitemizde uzun uzun bir çok dizi ve film içinde geçen mesajların deşifresini sizlere aktarmaya çalışacağız.  

Netflix Dizi ve Filmleri Bize Neyi Empoze Ediyor?

Sizce belli değil mi? Kendileri için hazırladıkları Yeni Dünya Düzeninde toplumlara hükmetmek ve onları köleleştirebilmek adına her türlü yola başvuruyorlar. Anlatılacak çok konu var dostlar. Söylenecek çok şey var. Zamanı geldikçe sırasıyla birbirleriyle girintili bir çok konuyu sizlere aktaracağım.

Bundan sonra ki yazılarımızda bir çok film ve dizinin deşifresini sizlere aktarmaya çalışacağım. Artık kıyamet yaklaşıyor. Alabildiğine hızlı gelişen dünya da bizi neler bekliyor açıkçası bakıp göreceğiz.

Sitedeki Tüm Yazılar https://www.gizemlidunyam.com/ ‘a aittir. Kaynak Gösterilmeden Paylaşılması Kanunen Yasaktır. Kaynak Gösterilmeden Paylaşılması Durumunda Hukuki İşlem Yapılacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir