1. Anasayfa
  2. Komplo Teorileri

Korona Virüs Özel Mi Üretildi? Şok İddaalar

Korona Virüs Özel Mi Üretildi? Şok İddaalar
0

Korona Virüs (COVİD-19) labaratuvar ortamında özel olarak üretildiğine dair söylentiler artıyor. Zira dijital çağa geçiş için dünyanın yeniden şekillendirilmesi gerekiyor.

Korona Virüs Labaratuvar’da mı üretildi?

Korona Virüs için büyük komplo teorileri ortalıkta dolaşıyor. Zira özellikle Bill Gates’in salgından 6 ay önce Microsoft’tan ayrılması bu işi bizzat kendisi tarafından ortaya çıkarıldığı teorisini ortaya atıyor.

Haksızda sayılmazlar. Çünkü Bill Gates’in “Çipli İnsan” düşüncesi ve bu düşünceyi destekler nitelikte ki konuşmaları herkesçe billinmekte.

Sadece bununla sınırlı da değil. Aşı için 16 ile 18 ay beklenmesi gerektiğini söyleyen Bill Gates aslında belki de bu zaman içinde dünyanın dijital ortama tamamen geçmesi için iyi bir zaman dilimi olabileceği düşüncesinde olabilir.

Korona Virüs ve Ebola

Korona Virüs ve Ebola Virüsü arasında herhangi bir bağ var mı? Henüz bilinmese de bu denli hızlı yayılması ve dünya da ki ölüm oranlarının artması akıllara başka bir şey getirmiyor. Ebola Virüsü de hızlı yayıldığı gibi bir çok insanın ölümüne sebep olmuştu.

Açıkçası sorulacak bir çok soru var. Bir çok insanın ölümüne sebep olan bu virüs daha ne kadar sürecek bilinmiyor. Ancak Akıllarda ki soruları ve cevapları sizin yerinize ben sorayım.

Korona Virüs Neden Üretildi?

Çünkü yeni bir dünya düzeni kurulmak isteniyor. İnsanlar doğanın dengesini bozmaya devam ediyor. Ben şahsen planlı bir nüfus planlaması yapıldığını düşünüyorum.

Nüfus planlaması mı? Nasıl?

Dünyayı yöneten güçleri az yada çok duymuşsunuzdur. Bu adamların derdi insanın doğanın ekolojik dengesini bozuğu gerekçesiyle dünya nüfusunun sayısını 500 milyona indirmek. Neden diye sormayın ben cevap vereyim.

Çünkü yönetilemez ve hatta kontrol altına alınamaz 9 milyarlık insan mı yoksa itaatkâr 500 milyon insan mı? Tabiki 500 milyon insan. Güya insanlara iyilik yaptıklarını hissettirmeye çalışıyorlar. Ama bizi yanıltıyorlar. Ne kadar az insan o kadar çok itaat. Üstelik bu 10 yıllık plan da değil tam 100 yıllık plan.

100 Yıllık Plan derken?

Evet tam 100 yıllık plan. Mesela bakın 1918 yılında ortaya çıkan “ispanyol gribi” denen pandemi yani salgında 100 milyon insan öldü. Adamların elinde ki teknolojiler bizden tam 25 yıl önde gidiyor.

Düşünün kadınların hamile kalmaması için bir çok ilaç ve medikal ürünler neden üretildi? GDO denen şeyler neden üretildi? HAARP (Yapay Deprem Üretici) neden üretildi. Sadece bir amaç için. Tek Dünya Devletini kurmak ve insanları yönetmek için.

Bu söylenenler çok ürkütücü ancak Korona Virüs Labaratuvar da üretildiyse, üretenler neden etkilenmiyor?

Cevap çok basit. Onların yerine kendimizi koyarsak, sen dünyanın en zengin insanısın. Her şey sana hizmet ediyor. Dünyanın çok kalabalık olduğunu ve artık bunu biraz azaltmak gerekli olduğunu düşünsen insanları en kolay nasıl öldürebilirsin?

Cevap basit. En iyi bilim adamlarına istedikleri her şeyi verip bir virüs yaptırır ancak onu ortaya salmadan önce de aşısını ürettirir sonra da gereğini yapardın. İşte aynen böyle. Aslında aşısı var.

Ne yani Korona Virüs aşısı üretildi mi?

Elbette. Dediğim gibi. Eğer bu virüsü labaratuvar ortamında üretilmişse ki benim düşünce kesinlikle öyle, bunu salgın haline sokmadan mutlaka aşısı üretilmiştir. Zira aşıyı bulmadan ortaya salmak büyük aptallık olurdu.

Ben Hala İkna Olamadım…

Açıkçası kardeş seni ikna etmek gibi bir derdim yok. Ama bir düşünsene Koronavirüs labaratuvar da üretilmemiş olsa bu zamana kadar hiç ortaya çıkmaz mıydı? Aşısı olmaz mıydı? Hayvandan geçmiş olsa ki Çinlilerin yarasa yemelerinden geldiğini söylüyorlar, bu insanlar 4000 yıldır bunu yediği bilinmekte yani bilim insanlarınca söylenmekte. E o zaman bunca yıldır bu virüs her zaman dünya üzerinde olmaz mıydı?

Söylenenler çok korkutucu

Korkutucu ama gerçek. Yıllarca insanları bir korku imparatorluğu içine hapsetmek istiyorlar.

Bu insanları durdurmanın bir yolu yok mu?

Bakın dünya yaratılalı beri insan ve şeytanın savaşı devam etmekte. Bu savaş kıyamete kadar devam edecek. Ancak bize düşen insan yetiştirmek. Bazen müslüman biri olarak kendimize kızıyorum. Neden mi? Çünkü biz müslümanız ancak ne bilim alanında ne teknoloji alanında bir arpa boyu yol alamıyoruz. Evet çok önemli müslüman bilim adamları oldu evet ama tarihte. Son zamanlar için söylüyorum.

Bakın mesela tiyatro dan örnek verelim. Ne kadar islami değerlere ters düşünceli insan varsa bir sinama oyuncusu veya tiyatro da yer alabiliyor. Ancak biz müslümanlar bu alanı çok boş bıraktık. Ayıp günah bildik ve o insanların bizi yönlendirmesine izin verdik. Halbuki müslümanlığı güzelce yaşayıp aynı zaman da sanatla müzikle tiyatro ile uğraşan insan yok mu? Var elbette ancak sayıları az.

Osmanlı döneminde bir çocuk 4.5 yaşında okula alınır ve yeteneğine göre yönlendirilirdi ve yetiştirilirdi. Şimdi ise sadece 1 yönde çocuklarımızı başarılı görmek istiyoruz.

Bu insanları ferasetli, ileri görüşlü ve analiz becerisine sahip bizler inşallah durduracağız. Ben her daim ümit varım. Selam ve dua ile…

Görsel Kaynağı : https://pxhere.com/tr/photo/1608807

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir