1. Ana Sayfa
  2. Komplo Teorileri

İhtiyarlar Heyeti Gerçekten Var Mı?

İhtiyarlar Heyeti Gerçekten Var Mı?
ihtiyarlar-heyeti
0

Kurtlar Vadisi Pusu dizisi ile ilk olarak öğrendiğimiz İhtiyarlar Heyeti ‘nin var olup olmadığı hususunda pek çok komplo teorisi üretildi. Diriliş Ertuğrul dizisinde de Ak Sakallılar olarak karşımıza çıkan bu yapının aslında var olup olmadığı ise merak konusu halinde.

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde geçen İhtiyarlar Heyeti ‘nde heyet üyeleri ile beraber o üyelere başkanlık eden Ak Saçlı bulunuyor. Dizide anlatılan heyetin devletin en üst düzey kimliğine sahip olduğu anlatılmakta. Öyle ki bu heyetin varlığını taa Metehan dönemine dayandırdıkları bilinmektedir.

İhtiyarlar Heyeti Var mı?

Gerçekte böyle bir yapının var olup olmadığını bilemeyiz. Ancak yaşanan bazı siyasi olaylardan varsayım ve çıkarım yapacak olursak böyle bir yapının olması kaçınılmaz. Zira geçmiş dönemlerde ülkeleri hanedanlar yönetirken şimdi ise demokrasi ile yönetilmekte. Hala dünya üzerinde demokrasi ile yönetilmeyen bir çok ülke var. Ancak dünya geneli bu durum farklıdır.

Dönelim Konumuza. Daha evvel yayımlamış olduğumuz “En Gizemli Aileler” başlıklı yazımızı okumanızı tavsiye ederim. Zira dünyayı yöneten gizli güçlerin karşısında da elbette bir güç olmak zorunda.

Kainatın yaratılışından beri var olan iyi ve kötü savaşı hala devam etmekte ve kıyamete kadar da devam edecektir. Bu güçler ile alakalı diğer bir yazımız olan “Amon ve Ra” hakkında bilmediğiniz gerçekleri yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Yine diğer bir tavsiye edebileceğim yazımız “İlluminati” Hakıkında ki yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederim.

İyi de bunların İhtiyarlar Heyeti ile ne alakası var?

Bu üç makale de dünyayı yönetenler hakkında klişe bilgiler yer almakta. Bunların İhtiyarlar Heyeti ile bağlantısına gelince, 2000 yıllık bir teşkilatın günümüze kadar nasıl geldiğini bu 3 yazıda yazılan bilgiler ışığında anlayabiliriz. Gerek “En Gizemli Aileler” olsun, gerek “Amon ve Ra” olsun, gerekse “İlluminati” olsun hiç fark etmez dünya üzerinde en kapsamlı savaşı onlarla ancak İhtiyarlar Heyeti verebilir.

Şimdi ben bunları söylediğimde bana hadi lan diyebilirsiniz. O zaman bu heyetin işlevleri hakkında daha detaylı bilgileri almak isterseniz Halil Yaşar Kollu kardeşimizin yazdığı Heyet-1,Heyet 2 ve Heyet 3 isimli kitapları okumanızı tavsiye ederim.

Gelelim İhtiyarlar Heyeti ile alakalı benim yaptığım tespitlere. Biraz siyasi olarak düşüneceğinizi biliyorum ancak yine de bu örneği vereceğim.

“7 Haziran seçimlerini hepiniz hatırlıyorsunuz. Seçim sonunda iktidar partisi her zaman ki seçimden daha düşük oy alarak koalisyon hükümeti kurulmak zorunda kaldı. Ancak o dönemde birbirlerine en yakın olan Ak Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi verilen süre içinde ortak bir hükümet kuramayınca seçim hükümeti kurulmak zorunda kaldı.

Hiç kimsenin istemeyip tasvip etmediği HDP’li biride bakan oldu. O dönemde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ısrarla seçim hükümetinin kurulması için çaba harcadı. Ve nitekim dediği oldu. Meclise HDP’li bir bakan girdi. Evet çok kızdık. Hatta ben öyle kızdım ki Tv’yi patlatıyordum neredeyse. Ancak aklıma bir soru geldi. Neden? Kim dedi koalisyon hükümeti kurmayın diye. HDP’li vekilin meclise girmesi MHP tabanını aşırı derecede rahatsız etti ve sonunda Kasım ayında seçim yapılmak zorunda kaldı. Ardından da MHP tabanının bir çok oyu AK Partiye gitti.

İşte ben burada İhtiyarlar Heyeti’nin parmağı olduğunu düşünüyorum. Eğer öyle olmasa asla böyle bir şey olmazdı.”

Gelelim sadede…

Böyle bir kurum var ise elbet eğrisi doğrusu yanlışı ile kıyamet günü elbet göreceğiz durumu. Ancak bunca zaman 16 devlet yıkıp 17. devleti kurabilen dünya üzerinde Türk milletinden başka bir millet yoktur.

Ne demişti Gazi Mustafa Kemal Atatürk

“Türk Milleti Çalışkandır! Türk Milleti Zekidir…”

Yorum Yap