1. Anasayfa
  2. Tapınakçılar

Şizofren ve Ruh Hastası İnsanlar

Şizofren ve Ruh Hastası İnsanlar
0

Şizofren ve Ruh Hastası İnsanlar Kim? Dünya’yı Mahveden ve Bu Pandemiyi Çıkartarak İnsanlara Ne Yapmak İstiyorlar? Kıyamet Senaryosunu Kim Yapıyor?

Hepinizden özür dileyerek bu yazıyı yazıyorum. Ancak inanın çok doldum ve artık psikolojim alt üst oldu resmen. Bir kaç tane Şizofren ve Ruh Hastası İnsan yüzünden dünya büyük bir felakete tutuldu.

Bizim psikolojimiz bir kenara Coronavirüs pandemisi yüzünden herkeste ayrı bir korku var. Zaten yıllarca korku imparatorluğu üzerinden bizi mahvetmeye çalışıyorlar. 1960 lı yıllarda kurdukları tüm planları gün be gün devreye sokuyorlar. Bu şerefizler hakkında tanıtıcı bir yazı yayımlamıştım daha önce isterseniz buradan o yazıya ulaşabilirsiniz.

Şizofren ve Ruh Hastası İnsanlar Kim?

Allahsız, kitapsız, şerefsiz, kansız, âdî daha bir sürü şey yazabilirim onlar için. Dünyanın anasını bellediler. Tek dertleri Yeni Dünya Devletini kurarak insanları sadece kendi hizmetleri için çalıştırmak. Zaten yıllardır yaptıklar sömürgeler yüzünden yeteri kadar zulüm etmişlerdi. Şimdi de salgın hastalık ile nüfusu azaltma projesi hız kazandı.

Şizofren ve Ruh Hastası

Nüfusu Azaltma Projesi Nedir?

Güya onların ritüellerine göre Dünya üzerinde 7 Milyar insan nüfusu çok fazla. Bu kadar nüfus yüzünden küresel ısınma gerçekleşmekte. Küresel ısınma ile iklimler değişiyor ve artık en sonunda da kıyamete doğru gidiyor dünya.

İşte Nüfusu Azaltma Projesi bu şekilde ortaya çıkmış durumda. Bitti mi tabi ki hayır bu projenin detaylarını yavaş yavaş anlatalım.

  • Doğum Kontrolü İle Nüfusu Azaltma : Kadınlar için hazırlanmış olan tüm doğum kontrol ilaçları, aşıları, hapları vs. Aslında Nüfusu azaltma projesinin ilk adımı diyebilirim. Çünkü bu adım çok önemli. İşi baştan sıkı tutuyorlar. (Arada bir sövebilirsiniz sıkıntı yok ben çok sövüyorum bunlara.)
  • Doğum Sonrası Kısırlaştırma : Dünyaya gelen kız çocuklarının büyüyünce doğurganlığını yok etmek için yapılan çocuk bezleri de bu projenin en büyük ayaklarından biri. Çocuk bezleri özel kimyasal maddeler ile hazırlanarak idrarla tepkimeye ve oradan da çocuğa geçmekte. 1 yıldan fazla zamanda aynı bez kullanıldığında büyüyünce büyük sorunlar ortaya çıkıyor.
  • Erkekler için enerji içeceği : Görünüşte aslında enerji içeceği sperm sayısını düşürmekte ve böylece çocuk olma durumunu aşırı derece de düşürmekte.
  • GDO’lu besinler : Yıllardır yediğimiz GDO’lu besinler yüzünden vücudumuzda özellikle ileriki yaşlarda değişik hastalıklar ortaya çıkmakta. Ülkemize baktığımızda Tansiyon,Şeker,Kalp gibi bir çok hastalık zirve durumda. Böylece ne oluyor erken yaşta ölümler artıyor.
  • Afrika da Kısırlaştırılan Kadınlar : Evet yanlış duymadnız Afrikada bir çok kadın üzerinde deney ve aşı bahanesiyle kısırlaştırıldı.
  • Ritüel Savaşları : Yaklaşık 100 yıldır Orta Doğuda bitmek bilmeyen savaşlar. Kadın çocuk yaşlı genç ihtiyar demeden binlerce insan katledildi.

…..

Amaç Ne Peki?

Amaç Dünya Nüfusunu 500 milyonun altına düşürmek. 6.5 milyar insanı yok etmek. Dünya ancak öyle güzsel bir yer olacakmış. Ulan geri zekalılar iş gücünüzü kaybettiğiniz zaman ne yapacaksınız. İçiniz karardı biliyorum ama bu şerefizleri anlatmak zorundayım. Bilin ki çocuklarınızı ona göre yetiştirin.

Şizofren ve Ruh Hastası

Dünya’yı Mahveden ve Bu Pandemiyi Çıkartarak İnsanlara Ne Yapmak İstiyorlar?

İstenen gayet net. Korksunlar, konuşmasınlar, iteat etsinler… Dertleri bu. Onlar sadece kendi geleceklerini garanti altına almak.

Roschild ve Rockefeller denen 2 zengin şerefsiz. Çocuklardan alınan kanları her ay düzenli olarak kendilerine vererek vücutlarını koruma altına almaya çalışıyorlar.

Diğer bir olan şey. Organ ticareti. Kendi organlarını defalarca değiştirdiler. Böylelikle daha uzun yaşayacaklar.

Bill Gates … (noktalara siz uygun sıfat koyun)

Dünya insanlarını çiplemek için Coronavirüs pandemisine ortaya çıkartan adam. Evet kesinlikle bunun fikri. 2008 Yılında ki konuşmasını bir hatırlayın. Tüm insanları zombi yapacak projenin başında ki şizofren.

Masonluk ve İlluminati Ritüelleri Filmlerde

Şeytana tapan bu adiler yıllarca bir sürü film çektiler. Her filmin içinde sübliminal mesajlar yerleştirdiler. Büyük güce sahipler. Paraya hakim olan her şeyi yönetiyor işte. İzlediğim bazı filmleri dikkatle izlemenizi ve oyunun ne olduğunu iyi anlamaya çalışın.

Hemen hemen bir çok filmde bunların projeleri net bir şekilde anlatılıyor. Dikkatle izlemekte fayda var.

Evet. Yazımızın sonuna geldik şimdilik. Daha yazacağım çok şey var ama inanın aklıma geldikçe küfürler savuruyorum. Bu ruh hastası insanlar yüzünde bir çok insan sevdiğini kaybetti. Umarım en kısa zamanda belalarını bulurlar.

Bu yazı www.gizemlidunyam.com Sitesine Aittir. Kaynak Gösterilmeden Başka Sitelerde Yayınlamak Yasaktır.

Görsel Kaynakları : https://pxhere.com/tr/photo/663460

https://pxhere.com/tr/photo/1040180

İlginizi Çekebilir
illuminati

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir