1. Anasayfa
  2. Tapınakçılar

Paradan Para Kazanma – Tapınak Şovalyeleri

Paradan Para Kazanma – Tapınak Şovalyeleri
0

Paradan Para Kazanma konusunda en maharetli topluluk günümüz dünyasında kimileri tarafından komplo teorisi gibi görünse de Tapınak Şovalyeleri‘ dir. Günümüz dünyası üzerinde bulunan servetin yaklaşık %85’ ine belirli aileler hükmediyor.

Dünya üzerinde bulunan bu denli servete sahip olan insanlar hepimizin bildiği bir çok organizasyonun bizzat içindeler. Bu ailelerle alakalı ön bilgileri içeren “En zengin aileler” isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

Paradan Para Kazanma ile Tapınak Şovalyelerinin ne ilgisi var?

Dünya üzerinde ilk senet ve kağıt para kullanımı tapınakçılar tarafından icat edilmiştir. Onlar servetlerine servet katmaya Kapitalist sistemi hayata geçirerek, başlangıçta “İsa’nın yoksul şövalyeleri ” ismi ile başlamışlardır.

Yüksek miktarlarda oluşturdukları faiz sistemiyle servetlerine servet katarak dünya üzerinde söz sahibi olmaya başladılar.

Faiz Sistemi nasıl işliyor?

Günümüzden örnek verecek olursak. 3000 TL değerinde ki bir akıllı telefonu bayiye gidip çok rahat bir şekilde almamız kolaylaştı. Eğer faturalı hat kullanıyorsak bu sayede güzel bir akıllı telefona sahip olabiliriz. Operatör diyor ki aylık 300 tl taksitle 12 ay boyunca bu telefon senin olabilir. 300 * 12 = 3600 TL

Diyeceksiniz ki canım ne var bunda olsun ben öderim. Asgari ücretle geçim yapan bir aile için bu para çok fazla. İşte tam bu noktada bir şeyi hatırlatmakta fayda var.

Senin aldığın o telefonu ikinci el olarak satmaya kalktığında 1000 TL’ye ancak elden çıkarabilirsin. Eğer nakit ihtiyacından dolayı bu telefonu almışsan zaten battın. 1 ay bile kullanmadan telefonu elden çıkarsan bile taksitlerini ödemeye devam edeceksin. Yani sistemin kölesi haline gelecek kullanmadığın telefonun parasını sen ödeyeceksin.

İşte Paradan Para Kazanma hususunda oluşan işlem tam olarak böyle. Sistem çok basit. Senin sırtından para kazanmak.

Günümüz dünya siyasetinden tutunda, savaşlara, ölümlere, bulaşıcı hastalıklara vs. varana kadar her şey bu sisteme hizmet ediyor. Akıllı telefonlar, sosyal medya araçları ve daha aklımıza gelebilecek bir çok şeyi maalesef bu adamlar yönetiyor.

Tapınak Şovalyeleri tarafından öyle bir sistem kurgulanmış ki bu sistemde bilerek veya bilmeyerek tüm insanlık hizmetkar halde. Umarım bu yazımda ne anlatmak istediğimizi net bir şekilde anlamışsınızdır. Ne diyelim. Allah yardımcımız olsun.

 

 

 

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir